Обява
Sutherland

Консултант обслужване на клиенти за туристически уебсайт с немски език (Временна заетост)
Водещ лидер в туристическа индустрията и част от една от най-силните компании в сектора глобално, търси да назначи Консултант обслужване на клиенти, който да спомогне за поддръжката на онлайн платформи за резервации/туризъм за немски пазари. Базирани в Бургас, Вие ще бъдете част от динамичен екип, фокусиран да доставя клиентско обслужване на световно ниво за клиенти използващи нашата услуга.

Позицията е с временна заетост за периода от 20 юни до 3 август включително, 5 дневна работна седмица на пълен 8ч. работен ден.

Тази работа ще Ви хареса, ако:

Искате да работите за туристически сайт, поддържащ обяви за частни луксозни ваканционни жилища (дейностите включват преглеждане на снимки, ревюта от туристи, съдържание, комуникация с туристи и т.н.);

Какво търсим?

Мотивирани хора, които обичат да работят с клиенти за да намират най-правилното решение в трудни ситуации.

Какво ни е нужно?

- Отлично ниво на немски език – писмено и говоримо;
- Отлични комуникационни умения;
- Желание да работите в динамична среда;
- Организираност и умения за вземане на бързи решения;
- Предишен опит в работа с клиенти се счита за голям плюс;
- Основни компютърни познания; Скорост за писане в минута – около 30 думи.

Основни задължения:

- Осигуряване на клиентско обслужване на най-високо ниво;
- Разбиране на нуждите на клиента чрез техники за задаване въпроси;
- Обслужване на клиентски запитвания чрез телефон.
- Ако виждате себе си в описаната роля и вярвате, че Вие сте правилният човек за екипа ни, моля изпратете ни своята автобиография.

Само кандидатите одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Очакваме ви!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Туризъм и хотелиерство
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1
Дата:
10.Май.2018
Организация:
Sutherland
Детайли за организацията:
Повече информация за Sutherland може да получите ТУК