Обява
Easy Consult

Персонал за супермаркет /целогодишна заетост- Варна
ие сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - голяма и утвърдена търговска верига, набираме:

ПЕРСОНАЛ ЗА ВЕРИГА СУПЕРМАРКЕТИ

Основни задължения:
Качествено и внимателно обслужване на клиентите на касова зона;
Зареждане и етикиране на стоките в търговската зала;
Приготвяне и аранжиране на продукти от щандовите витрини;
Приемане на стока и подготовка на заявки;
Спазване изискванията за хигиена и безопасност на труда.
Търсим кандидати, които:

- Имат завършено средно образование;
- Проявяват коректност и отговорност към работните задачи.
- Имат мотивация и желание за работа в екип;
- Позитивни и любезни, с нюх към обслужването на клиенти;
- Обичат да работят в динамична и разнообразна среда;
- Готовност за работа на смени!

Фирмата предлага:

- Месечно възнаграждение мужду 1200 - 1500 лева нето.
- Допълнителна сума за храна;
- Допълнителни месечни бонуси;
- Въвеждащо обучение;

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратете Ваша актуална автобиография с актуална снимка.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
26.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК