Обява

ДЪРВОДЕЛЕЦ В РАБОТИЛНИЦА
Ref.No:
003
Нашата партньрска агенция в момента търси опитни дърводелци в работилница, които да се присъединят към екипа им и да работят в Сон, Нидерландия! Ако сте мотивиран работник и търсите работа в професионална компания, ние имаме възможност за вас!
Техният клиент, De Brug Timmerfabriek Son BV, има големината и капацитета да изпълнява големи поръчки за професионално строителство. Въпреки това тя все още е семейна фирма. Компанията гарантира удовлетвореността на клиентите чрез ефективни методи на сътрудничество, като например стройно строителство и BIM, и залага в своята комапния политика в областта на развитието на персонала, устойчивостта и социалната отговорност. Всички техни дограми и други продукти са изработени от устойчива и екологично чиста дървесина.
Вашите отговорности ще включват:
Изработване на висококачествени дървени рамки за врати и прозорци въз основа на технически чертежи;
проверка на здравината и състоянието на съществуващите конструкции;
Определяне на правилните размери и разстояния с помощта на инструменти като рулетка, молив, сгъваема линийка и тебешир;
рязане на дървени плочи и греди по размер с (електрически) уреди;
Закрепване на строителни материали с помощта на пирони, винтове, болтове и др;
Завършване на връзките и шевовете (например с первази или уплътнител).
Агенцията предлага:
Холандски договор;
Всички социални гаранции;
Гарантирани 40 часа/седмица (само на дневна смяна ), с възможност за извънреден труд;
Служебен автомобил и облекло;
Настаняване в единична стая в добре оборудвани общи къщи;
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 4700 до 4800 лева на месец

Категория:
Производство
Производство - Мебели / Дърводелство
Населено място:
Гр. София
Дата:
9.Юли.2024
Организация:
Wir Helfen 24
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Wir Helfen 24 може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.