Обява

Портиер (понеделник-петък)
Глатех ЕООД е международна компания в областта на студеното металообработване, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.

За своя екип, Глатех ЕООД търси отговорен човек за позицията: Портиер (понеделник-петък)

Основни отговорности:

- Поддържане на пропусквателен режим на портала на компанията;
- Посрещане и насочване на гостите на фирмата;
- Управление на достъпа до сградата;
- Осигуряване на сигурност и спокойствие на работниците и посетителите.

Основни изисквания:

- Отговорност и надеждност;
- Добри комуникативни умения;
- Способност за работа в екип;
- Предходен опит ще се счита за предимство;
- Активен шофьор.

Компанията предлага:

- Дневна смяна по график (понеделник до петък) - 7:00 до 16:00/10:00 до 19:00 ч.;
- Приятна работна обстановка;
- Ваучери за храна;
- Добро възнаграждение

При интерес от Ваша страна, моля, изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Машиностроене
Металургия и минно дело
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
с.Костиево
Дата:
23.Април.2024
Организация:
Glatec EOOD
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Glatec EOOD може да получите ТУК