Обява

Отговорник/чка склад
Ref.No:
IP/skl

Фирма, печатаща различни видове хартиени изделия и опаковки, търси опитен служител за позицията ОТГОВОРНИК/ЧКА СКЛАД.
Фирмата предлага много дабри условия за работа при петдневна работна седмица с работно време от 8 до 17 ч.

Задължения:
- Приемат суровини и материали и ги завеждат в складова програма.
- Изписват необходимите материали за производството
- Подготвят материалите- фолиа или хартии за работа в производството
- Приемат готовата продукция
- Работят в екип със складов работник

Изисквания:
- Образование- средно
- Добра компютърна грамотност
- Опит в работа със складова програма- предимство
- Добри организационни умения
- Умения за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате добри компютърни умения,моля изпратете автобиография.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1600 до 1700 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Пловдив
Дата:
9.Април.2024
Организация:
Еlteh
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Еlteh може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.