Обява
Antoan Vill Ltd

Счетоводител
Във връзка с разширяване на дейността си, фирма Антоан Вилл ЕООД търси да назначи счетоводител на пълен работен ден. Фирмата работи предимно за износ, като клиентите ни са утвърдени компании от Германия, Белгия, Швеция и други страни от ЕС. Компанията разполага с модерна производствена база, съвременно оборудване и осигурява добри и безопасни условия на труд.

Основни задължения:
- Осчетоводяване на документи за приходи и разходи, използвайки специализиран софтуерен продукт;
- Осчетоводяване работни заплати по зададени рекапитулации;
- Изготвя оборотни ведомости, ведомости за заплати, извлечения и справки от аналитични сметки
- Изготвя справки-декларации по ЗДДС и дневници, Интрастат
- Осчетоводяване на банкови и касови операции;
- Начисляване и осчетоводяване на амортизации, изготвяне САП и ДАП;
- Оказване на съдействие на Главния счетоводител и Управителя.

Основни изисквания:
- Завършено средно и/или висше икономическо образование;
- Практически опит в областта на счетоводството и ТРЗ ;
- Добро познаване на нормативната уредба в областта на данъчното и счетоводното законодателство;
- Добра компютърна грамотност - MS Office;
- Лични качества - отговорност, комуникативност, умение за работа в екип.

Фирмата предлага:
- Трудов договор и осигуряване;
- Атрактивно възнаграждение състоящо се от: базово месечно възнаграждение и допълнителна бонусна система;
- Работно време: от 08:00 до 17:00 ч.;
- Мотивиращо заплащане;
- Обучение;
- Подкрепящ екип;
- Платен извънградски транспорт;
- Ваучери за храна.

Моля, изпратете актуална автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Всички данни, предоставени доброволно от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1300 до 1600 лева на месец

Категория:
Текстилна индустрия
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
бул.Христо Ботев 1,Русе 7015
Дата:
3.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Antoan Vill Ltd може да получите ТУК