Обява

Стажант в отдел „Качество“
АББ е технологичен лидер в електроснабдяването, електрообзавеждането и автоматизацията, позволяващ по-устойчиво и ефективно бъдеще. Решенията на компанията обединяват инженерно ноу-хау и софтуер, за да оптимизират начина, по който нещата се произвеждат, предвижват, захранват и управляват. Надграждайки над 130 години върхови постижения, около 105 000 служители на АББ са ангажирани с иновациите, които ускоряват индустриалната трансформация.
Готови ли сте да се развивате и да дадете старт на Вашата история? Изглежда ли АББ точното място, където да направите това?
Ние Ви предлагаме стажантска програма, с която да дадете начало на своето развитие като специалисти.

Основна информация:

• АББ България - клон Раковски
• Стаж, пълно работно време
• Трудов договор

Задължения:

• Следи за спазването на инструкциите за качество и технология на процесите в производството;
• Осъществява контрол за спазване на изискванията за качество на продукцията и влаганите в нея суровини
• Осъществява измерванията на ключовите показатели относно качеството на производствените процеси и суровини;
• Следи за поява на рекламации в производството, както и за предприетите спрямо тях коригиращи и превантивни действия;
• Описва наличният производствен брак и предлага мерки за неговото намаляване.
• Изпълнява и други задължения по контрол на качеството, свързани с длъжността.

Изисквания:

• Добро владеене на MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Английски език, ще се счита за предимство
• Изпълнителност и отговорност;
• Умение за работа в екип.

Ние предоставяме:

• Заплащане по време на стажа
• Месечни ваучери за храна
• Допълнително здравно осигуряване
• Ментор от АББ
• Програма за развитие
• Осигурен транспорт
• Онлайн курс по английски език
• Спортна карта на атрактивна цена

Работата в АББ Ви дава възможност да допринесете за един по-здрав и проспериращ свят. Обогатете Вашата история като се присъедините към един всеотдаен екип, с чиято помощ ще се потопите в реалната работна среда и ще опитате теоретичните знания на практика. Искаме да се гордеете, че сте част от АББ.

Ако отговаряте на посочените изисквания, ще бъдете поканени на интервю за подходящата за Вас позиция.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Стряма
Адрес:
Индустриален път 1, № 14, Стряма
Дата:
23.Април.2024
Организация:
АББ България ЕООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители