Обява
Менпауър България ООД

Складов работник (кв.Кършияка)- Пловдив
Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

От името на наш дългогодишен партньор, търсим да назначим мотивиран за работа кандидат на позиция:
Работник в склад(на две смени без НОЩНИ)

Вашите отговорности ще включват:
Приемане на стоки и материали;
Подготвяне на заявки за доставчици;
Нареждане и организиране на стоката по стелажи в склада;
Товаро-разтоварни дейности;
Компанията предлага:
Отлично възнаграждение и навременно заплащане;
Реални осигуровки;
Ваучери за храна - 200лв.
Бонус за добри резултати - от 50 до 300лв. чисто след третия месец;
Работно място в рамките на гр.Пловдив, леснодостъпно с автобусни линии 11, 113 и 93;
Работа на две смени ( от 07.00 до 16.00ч и от 10.00 до 18:30ч);
Работно облекло и регламентирани почивки;
Изисквания за заемане на длъжността:
Предишен опит ще се счита за предимство, но не е задължителен;
Възможност за работа в Събота два пъти месечно от 07:00 до 12:00ч;
Нагласа за динамична работа;
Умения за работа в екип, организираност, отговорност, коректност;
Ако това предложение Ви е заинтригувало, не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 1400 до 1700 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.