Обява
Менпауър България ООД

Оператор/ка производство (може и без опит) кв. Хаджи Димитър
Във връзка с развитие на дейността на наш клиент - водеща Международна производствена организация, Менпауър търси да назначи прецизни и мотивирани за работа кандидати за позиция:

Оператор/ка производство -(може и без опит)

Компанията предлага:
Трудов договор с пълни осигуровки
Работа на две смени без нощни
Почивни съботи, недели и национални празници
Въвеждащо обучение, ясни отговорности;
Фиксирано възнаграждение 1300лв бруто;
200лв ваучери за храна;
до 200лв бруто бонус за производителност и качество всеки месец (след 3-ти месец)
Осигурен транспорт за всяка смяна в двете посоки ;
Динамична и предизвикателна работа, осигуряваща възможности за професионална реализация

Отговорности и задължения:
Извършване на дейности по подготовка на компоненти - сглобяване, сортиране и преработка;
Познаване и спазване на правилата за безопасност и здраве при работа за съответната трудова дейност с използваното оборудване, машини и инструменти;
Изпълняване на други задачи, възложени от прекия ръководител;

Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Прецизност и желание за работа;
Опит в производство ще се счита за предимство;
Готовност за работа на смени (6-14ч и 14-22ч).

За да разберете повече за това предложение, изпратете Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:
От 2250 до 2090 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК