Обява

Технолог-нормировчик
Повече от 60 години Елпром Хеви Индъстрис е световен лидер в областта на производството на силови трансформатори и стъпални регулатори с иновативен дизайн!

Искаш ли да бъдеш част от глобалния партньор в енергетиката?
Важно ли е за теб да работиш в компания, част от международен холдинг?
Искаш ли да си заобиколен от доказани професионалисти в своя бранш?

Каним те да станеш част от нашия екип като “Технолог-нормировчик”.

Основните отговорности на позицията са:
- Разработва разходни норми за механична обработка на детайлите и монтажните дейности по изделията;
- Изисква изменения и допълнения към конструкцията на разработваното изделие за подобряване на технологичността, качеството, снижаване на разходите за производство;
- Участва в процеса по изготвянето на предварителна оценка на необходимите номенклатури материали по количества и вид, сравнява ги с действащите и се стреми към снижаването им по вид;
- Участва в процеса по изготвянето на предварителна оценка на разхода на труд на база аналог или експертна оценка;
- Участва в предварителната оценка за необходимата технологична екипировка и възможностите й за производство или доставка;
- Въвежда, шифрова и записва в ERP система нови номенклатури на покупни изделия и материали;

Ако Вие притежавате:
- Средно специално или висше образование (техническо образование в областта на металообработката);
- Опит на подобна позиция;
- Компютърна грамотност;
- Умение за работа с ERP системи;
- Инициативност;
- Отговорност;

В замяна ние ще ви предложим:
- Възможност за професионална реализация и кариерно развитие във водеща в своя бранш фирма със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
- Начално обучение и он-бординг;
- Последващи фирмени обучения;
- Транспортна придобивка;
- Служебен паркинг;
- Ваучери за храна;
- Осигурена дневна придобивка за храна;
- Бонуси обвързани с изпълнението на месечните задачи;
- Бонуси за официалните празници и лятната отпуска;
- Бонуси за семейни поводи;
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално, Профил: металообработка

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
работа с ERP системи

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Машиностроене
Енергетика
Металургия и минно дело
Адрес:
бул.Рожен 41
Дата:
29.Юли.2022
Организация:
Елпром Хеви Индъстрис
Повече информация за Елпром Хеви Индъстрис може да получите ТУК