Обява

Складов работник
АББ е технологичен лидер в електроснабдяването, електрообзавеждането и автоматизацията, позволяващ по-устойчиво и ефективно бъдеще. Решенията на компанията обединяват инженерно ноу-хау и софтуер, за да оптимизират начина, по който нещата се произвеждат, предвижват, захранват и управляват. Надграждайки над 130 години върхови постижения, около 105 000 служители на АББ са ангажирани с иновациите, които ускоряват индустриалната трансформация.

Във връзка с повишаване на нашето производство, търсим да назначим:

Задължения:

• Извършва товаро-разтоварни дейности, складиране и етикиране на продукцията;
• Разпределя суровините и готовите детайли в определената зона;
• Подготвя материали по заявки за зареждане с помощта на мобилно устройство;
• Зареждане на материали чрез изградена Kanban система;
• Работи и поддържа правилни наличности в складовата система SAP;
• Работи със складова техника – електрокари, мобилни устройства и складова система..

Изисквания:

• Работа на 3 смени;
• Опит като складов работник или на подобна позиция се счита за предимство;
• Свидетелство за управление на високоповдигач се счита за предимство;
• Умение за работа в екип;
• Отговорност и дисциплинираност.

Компанията предлага:

• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Организиран транспорт до работното място;
• Осигурено медицинско обслужване на място;
• Възможности за развитие в международна компания.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Индустриален път 1 №14, с. Стряма, община Раковски
Дата:
23.Април.2024
Организация:
АББ България ЕООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК