Обява

Оператор производство
АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) e водеща световна технологична компания, която подсилва трансформацията на обществото и индустрията, за да постигне едно по-продуктивно и устойчиво бъдеще. Свързвайки софтуер с портфолиото си от решения в областите на електроснабдяване и електрообзавеждане, роботика, автоматизация на процеси и задвижвания, АББ надскача границите на технологиите, за да повиши производителността до нови нива. С доказана история на постижения от над 130 години, успехът на АББ е воден от 110 000 талантливи служители в над 100 държави.

АББ България, във връзка с разширяването на своята производствена дейност, търси:

Опрератори производството

Основните задължения включват:
Изработване и монтиране на ел. детайли в съответната ел. уредба;
Работа с и следене на техническа документация;
Извършване на краен монтаж на изделието;
Следене за правилното спазване и графика на процедурите по качеството на материала.

Основни изисквания:
Средно образование, средно-техническо ще бъде предимство;
Възможност за работа на смени;
Сръчност и наблюдателност;
Умение за работа в екип.

Компанията предлага:
Добро заплащане (основна заплата + бонус)
Ваучери за храна
Осигурен транспорт или фиксирана сума за покриване на транспортните разходи
Спорна карта на преференциална цена
Допълнително здравно осигуряване
Възможност за безплатни обучения
Допълнителни социални придобивки

Ако проявявате интерес и отговаряте на посочените изисквания, ще очакваме Вашата кандидатура и ще се свържем с одобрените по документи кандидати.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
Индустриален път 1 №14, с. Стряма, община Раковски
Дата:
29.Август.2022
Организация:
АББ България ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК