Обява

СКЛАДАДЖИЯ
Ref.No:
001
Описание
СКЛАДАДЖИЯ
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

* Шофьорска книжка и свидетелство за управление на мотокар;
* Опит в областта на доставките и работа със склад ще бъде предимство;
* Компютърна грамотност.

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

* Поддържане,обслужване на склада и организиране подредбата му;
* Приема на стоките,изнасяне на готовата продукция и изготвяне на съпътстващите документи;
* Участване в товаро–разтоварни дейности;
* Участване в инвентаризации;
* Работа със складова програма;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

* Възможност да станете част от бързо развиваща се международна компания;
* Чиста работна среда с ново оборудване;
* Обучение в зависимост от заеманата позиция;
* Индивидуален бонус в зависимост от представянето;
* Месторабота – в рамките на град Русе;
* Работи се дневна смяна,при необходимост сменен режим на работа;
* Работно облекло;
* Подсигурена храна;
* Мотивиращо заплащане;
* Ваучъри за храна;
* Млад,сплотен и отговорен екип.

Заплащане:
• Стартова заплата -от 1900лв. до 2100лв бруто,включваща:
= ваучъри за храна - 120лв.
= допълнителна субсидия за фирмената столова -средно 50лв. на месец;
= след шест месеца-актуализиране на заплатата и допълнителен индивидуален бонус според представянето.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
"ФОРЕЗ БГ" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Адрес:
Гр. Русе; ул. Търговска 2 А; Форез БГ ЕООД
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1900 до 2100 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Русе
Дата:
24.Ноември.2022
Организация:
ФОРЕЗ БГ ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за ФОРЕЗ БГ ЕООД може да получите ТУК