Обява

Контрольор качество в производство
Фирма Ла Роша Трейдинг ЕООД е българска компания,изработваща конфекция за Европейски клиенти.За нуждите на производството търсим да назначим :

*Контрольор качество в производство.

Отговорности и задължения:
*Контролира качеството на изделията, съгласно изискванията на клиента и системата по качество.
*Отразява получените резултати в установената за тази цел документация .
*При установено несъответствие с утвърдените в компанията стандарти, анализира причините за това.
*При брак предлага коригиращи и превантивни мерки.
*Контролира качеството на готовите изделия преди предаването им в склада.
Ние предлагаме:
* Стандартна 5-дневна работна седмица на 8-часов работен ден.
*Въвеждащо обучение.
*Постоянен трудов договор.
* Коректност и спазване на договорните условия.
*Много добри условия на труд и възнаграждение.

Работно място – София, ул. Сава Михайлов №2
/последната спирка на трамвай №10,на бул.Стамболийски /

При въпроси и за директен контакт: 0888 90 88 99
/ Здравка Първанова /
Очакваме ви,
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:
От 1420 до 1600 лева на месец

Категория:
Текстилна индустрия
Адрес:
София, Западен парк, ул. Сава Михайлов №2
Дата:
9.Юни.2022
Организация:
Ла Роша Трейдинг ЕООД
Повече информация за Ла Роша Трейдинг ЕООД може да получите ТУК