Обява

Kвалифициран/неквалифициран персонал за кланица
Ref.No:
04
Описание
Търсим квалифициран/неквалифициран персонал за
кланица

Местоположениe: Германия

Компания: Vion Food Group

Изисквания:
- възможност за работа на смени
- отговорност, сериозност, ангажираност в работата
- опит не е задължителен, но е предимство
- Немският език не е задължителен

Условия:
- Немски трудов договор
- работа на 2 смени
- начална заплата: 10.80-14.50 евро бруто/час
- настаняване: 150-250 евро
- транспорт от настаняване до работно място: 50-70 евро
- поддръжка за получаване на необходимите документи (банкова карта, здравна карта и др.)

Отговорности:
- нарязване, обезкостяване, обработка, пакетиране на свинско и говеждо месо

Телефон за връзка: 0040/745 264 430 Vion Food Group на whatsapp или viber
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Производство
Гр. Благоевград, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Добрич, Гр. Кърджали, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Пазарджик, Гр. Перник, Гр. Плевен, Гр. Пловдив, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. София, Гр. Стара Загора, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Дата:
16.Ноември.2021
Организация:
Vion Romania SRL
Детайли за организацията:
Повече информация за Vion Romania SRL може да получите ТУК