Обява

Kвалифициран/неквалифициран персонал за кланица
Ref.No:
01

Местоположение: Германия

Компания: Vion Food Group

Изисквания:
- възможност за работа на смени
- отговорност, сериозност, ангажираност в работата
- опит не е задължителен, но е предимство
- Немският език не е задължителен

Условия:
- Немски трудов договор
- празници съгласно законодателството
- заплата: 11-14.50 евро бруто/час
- настаняване: 150-250 евро
- транспорт от настаняване до работно място: 50-70 евро
- поддръжка за получаване на необходимите документи (банкова карта, здравна карта и др.)

Отговорности:
- нарязване, обезкостяване, обработка, пакетиране на свинско/говеждо месо в индустриална среда

Телефон за връзка:0040/745 264 430 Vion Food Group на whatsapp или viber
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Производство
Гр. Благоевград, Гр. Велико Търново, Гр. Видин, Гр. Враца, Гр. Габрово, Гр. Кюстендил, Гр. Ловеч, Гр. Монтана, Гр. Перник, Гр. Разград, Гр. Русе, Гр. Силистра, Гр. Сливен, Гр. Смолян, Гр. Търговище, Гр. Хасково, Гр. Шумен, Гр. Ямбол
Дата:
15.Ноември.2021
Организация:
Vion Romania SRL
Детайли за организацията:
Повече информация за Vion Romania SRL може да получите ТУК