Обява

Заварчик
Във връзка с разширяване на производствените мощности търсим опитни професионалисти, които да се присъединят към екипа на цех \"Заваръчен\" на позицията

ЗАВАРЧИК

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ
1. Заваряване на метални изделия
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
1. Завършено средно образование;
2. Свидетелство за правоспособност за заваряване;
3. Опитът ще се счита за предимство, но не е задължително условие;
4. Прецизност, работливост, сръчност, мотивация за работа и желание за развитие и обучение.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
Свидетелство за правоспособност за заваряване.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:
От 1400 до 1800 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Велико Търново
Адрес:
ул. Липа № 2
Дата:
12.Ноември.2021
Организация:
КОЛОС ЕООД