Обява
Менпауър България ООД

Ръководител производствено звено - Кърджали
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти - международна производствена компания, търсим кандидати за позицията:

Ръководител производствено звено

Отговорности :
Ръководи правилното протичане на производствените процеси;
Контролира хода на производството и осигуряването му с необходимата техническа документация, оборудване, инструменти, материали, транспортна, товаро-разтоварна техника;
Организира и ръководи подготовката за внедряване и производство на нови продукти;
Следи наличната складова площ и рационалното използване на работните места;
Поддържа ефективна комуникация с всички звена и отдели, пряко ангажирани в производствения процес, както и с реализацията на произвежданите продукти;
Следи за графиците и изпълнението на производствени планове и срокове;
Съблюдава изпълнението на нормите и процедурите, свързани със стандартите за качество и безопасни условия на труд.

Изисквания за заемане на позицията:
Висше инженерно образование;
Опит на подобна ръководна позиция в производството поне три години;
Доказани и изявени лидерси качества, придобити с опита;
Добро владеене на английски език - писмено и говоримо.

Компанията предлага:
Много добро възнаграждение;
Възможност за професионална реализация и развитие;
Динамична и предизвикателна работна среда.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Поверителността на вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Кърджали
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
10.Ноември.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК