Обява

Складов служител / село Казичене
Ref.No:
04
C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща една от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
За наш клиент, голяма логистична база намираща се в село Казичене, търсим да назначим отговорен и мотивиран човек на позиция:

Складов служител / с. Казичене

Вашите отговорности:
• Приема, складира и товари стоки и материали;
• Следи за точно и своевременно изпълнение на заявките ;
• Участва в подготовката на поръчки и поддръжка складовите площи;
• Активно съдейства при извършеното на инвентаризация в склада;

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Отговорност и организираност;
• Прецизност и спазване на поставените задачи в срок;
• Умения за работа в екип;
• Свидетелство за управление на електрокар е предимство.

Какво ще Ви предложим:
• Работа в модерна база;
• Възнаграждение 1200лв./нето
• Бонус при раждане на дете и сключване на брак;
• Служебен транспорт;
• Застраховка трудова злополука;
• Здравна застраховка (след изтичане на изпитателния срок);
• Регламентирано работно време;
• Възможност за обучение и развитие;

СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:
От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:
Производство
Адрес:
Казичене
Дата:
3.Ноември.2021
Организация:
CTeam
Детайли за организацията:
Повече информация за CTeam може да получите ТУК