Обява
Менпауър България ООД

КНИГОВЕЗЕЦ - София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш партньор – компания, специализирана в производството на качествени и луксозни печатни продукти за западноевропейските пазари, търсим да назначим мотивирани и отговорни кандидати на позицията:

КНИГОВЕЗЕЦ

Компанията предлага:
* Отлично възнаграждение в диапазона 1200-1400 лева нето;
* Работа в отлично организиран и приятелски екип;
* Въвеждащо обучение;
* Гъвкаво работно време на 3 смени без нощна.

Основни функции и задължения:
* Приема и изпълнява поръчки, съобразно зададените изисквания;
* Получава разкроеното изделие и необходимите помощни материали;
* Извършва сгъване по предварително зададени параметри подлепва с картон на необходимите места;
* Перфориране на някои изработки, сортиране и номерация по специфични поръчки;
* Проверка и поправка на готова продукция;
* Следи за качеството на изделието и поддържа изряден вид на работното място.

Основни изисквания спрямо подходящия кандидат:
* Завършено средно образование;
* Техническа грамотност;
* Препоръчителен опит на сходна позиция;
* Умение за работа в екип;
* Сръчност и прецизност.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК