Обява
Менпауър България ООД

МЕНИДЖЪР ПРОИЗВОДСТВО - София
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш партьор - строителна компания, известна на пазара както в сектор жилищно строителство, така и в изграждането от "първа копка до ключ" на офисни сгради, хотели, развлекателни центрове и производствени бази, търсим опитен професионалист, който да заеме ръководна длъжност в тяхната производствена база на позицията:

МЕНИДЖЪР ПРОИЗВОДСТВО

Изисквания:
- Висше техническо образование;
- Минимум 5 години опит на ръководна длъжност в производство;
- Познания относно организацията на труда, производствените звена и взаимовръзката между тях;
- Познава машините и оборудването в производствените звена, включително тяхната конструкция, капацитет и препоръчителни режими на работа;
- Познава технологията на производство в предприятието;
- Познава процесите на прогнозиране и планиране и е наясно с тяхното приложение в производственото планиране.

Отговорности и задължения:
- Ръководи и контролира дейността по планиране, организиране и осигуряване на производството на предприятието, с цел създаване на добра организация и координация на работата на отделните производствени звена;
- Въз основа на сключените договори и приетите за производство поръчки разработва организационен план за седмицата с определените срокове за изпълнението на всяка поръчка, включващо потребностите на цеховете от материали, брой работници и режим на работа, машини и др.;
- Контролира осигуряването на производството с необходимата актуална техническа документация (конструкторска, технологична, нормативна), включваща схеми, детайлни и монтажни чертежи от конструкторите на дружеството;
- Контролира поръчани ли са необходимите суровини и материали в производството;
- Организира и ръководи производствения процес, съгласно техническите и технологични изисквания, като координира работата между отделните цехове и звена;
- При договори, сключени за изработка, доставка и монтаж, съвместно с Ръководител монтажна дейност или Технически ръководител, определя състава и периода на командироване на монтажните групи.

Предложението на компанията:
- Отлично възнаграждение спрямо опита на одобрения кандидат;
- Поемане на пълен пакет за релокация;
- Отличен допълнителен социален пакет;
- Работа в наложена международна компания.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Категория:
Производство
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
19.Октомври.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК