Обява
Менпауър България ООД

МАШИНЕН ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО- Перник
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш доверен партньор, занимаващ се с производството на лекарствени продукти, търсим да назначим отговорни и мотивирани кандидати, които са готови да развиват потенциала си в разрастващо се автоматизирано производство на позиция:

МАШИНЕН ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО

Предложението на компанията:
Отлично трудово възнаграждение;
Множество допълнителни придобивки;
Автоматизирано производство;
Осигурен служебен транспорт.
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
Обучение за работа с машини, роботи и системи;
Изисквания за позицията:
Подходящо образование - спрямо позицията;
Умение за работа в екип;
Желание за работа с автоматизирани процеси;
Усет към детайлите и качеството;
Възможност за работа на смени.
Основни отговорности и задължения:
Контрол в/у произведената продукция;
Почистване на готовите детайли;
Следене за нормалната работа на производственото оборудване;
Обслужване на машините;
Изпълняване на задълженията в съответствие с установените процедури и технологии;
Комуникация с прекия ръководител.
Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Перник
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК