Обява
Менпауър България ООД

СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ - Пловдив
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За един от нашите партньори – производствена компания, търсим мотивиран и амбициозен кандидат за позицията:

Специалист ЗБУТ

Основни отговорности:
Организира и координира дейността по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд и подпомага екипите в извършваните от тях дейности, съблюдавайки спазването на установените стандарти ;
Осъществява дейности по оценка на риска и отговаря за предприемането на мерки при необходимост;
Съобщава за инциденти и разследва обстоятелствата, провежда обучения, за да не се повтарят подобни ситуации;
Подпомага ръководството и другите длъжностни лица по прилагане изискванията за осигуряване на безопасни условия на труд при осъществяване на трудовата дейност.

Изисквания:
Висше образование;
Много добро ниво на владеене на английски език;
Минимум 3 години професионален опит на такава позиция в производствена компания;
Познания на нормативните актове в областта на здравословни и безопасни условия на труд;
Много добри комуникативни умения със служители от различни екипи и различни нива.
Компанията предлага:
Възможността да прилагате знанията и опитността си в голяма международна компания;
Шанс за професионално израстване;
Атрактивно и мотивиращо възнаграждение
Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
17.Ноември.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК