Обява
Менпауър България ООД

МАШИНЕН ОПЕРАТОР - София
Менпауър България, световен лидер в предлагането на услуги в сферата на човешките ресурси, търси да назначи за свой клиент, опитен и високо квалифициран специалист на позицията:

Машинен Оператор

Основни задължения:
Настройка и контрол на параметрите на машините за постигане на продукти отговарящи на стандартите;
Поддръжка и настройки на машините, предотвратява и отстранява причините за прекъсвания, принудителни престои, отклонения на качеството
Спазване на всички инструкции, поддръжка и ремонт на съоръженията както и тяхното почистване.

Изисквания към кандидатите:
Средно образование с техническа насоченост;
Готовност за работа по график на 12 часови смени - включително и нощни смени;
Добра компютърна грамотност;
Английски език на разговорно ниво е ще се счита за предимство;
Шофьорска книжка;
Предишен опит в производство ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме:
Много добро възнаграждение;
Въвеждащо обучение;
Професионално развитие в международна компания;
Приятна работна атмосфера, където се поощряват екипния дух и сътрудничество;
Ваучери за храна;
Допълнителни средства за транспорт.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:
Производство
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
15.Септември.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК