Обява
Менпауър България ООД

Оператори на Индустриални Машини- София
За нашия доверен партньор, търсим отговорни и мотивирани кандидати, готови да развият своя потенциал в водеща производствена компания:

Оператори на Индустриални Машини

Предложението на компанията включва:
Допълнителна здравна застраховка и здравно осигуряване по фонд.
Коледен бонус (13-та заплата);
Допълнително подаръчни Ваучери за Коледа, Великден и фирмения празник;
Фитнес зала със свободен достъп за всички служители;
Мултиспорт карта.
Столова на място с частично покрита сума за храна всеки ден.
Извънредния труд се заплаща допълнително.
Изисквания за позицията:
Образование - основно, средно;
Умение за работа в екип;
Желание за работа с автоматизирани процеси;
Внимание към детайлите и качеството;
Възможност за работа на смени.
Отговорности:
Изработка на детайли;
Контрол върху произведената продукция;
Следене за нормалната работа на производственото оборудване;
Комуникация с прекия ръководител.

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Трудово възнаграждение:
От 2900 до 3600 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК