Обява

Монтажник
Описание
Монтажисти

Основни изисквания:

Фирма за производство и монтаж на изделия от метал търси да назначи хора с опит за монтаж на навеси, парапети и огради

Отговорности:
- Извършване на монтажни и де-монтажни дейности;
- Умение за ръководене на малък екип при извършване на монтажни дейности
- Работа с различни видове инструменти, уреди и машини според установените правила;
- Стриктно изпълнение на разпорежданията на техническият ръководител;
- Спазване на трудовата дисциплина, работа в екип;

Фирмата предлага:

- Трудов договор
- Редовно изплащане на трудовото възнаграждение
- Работа в малък, мотивиран колектив

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Строителство, Архитектура
Адрес:
гр.София
Дата:
20.Април.2021
Организация:
Стийл Рам ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за Стийл Рам ЕООД може да получите ТУК