Обява

Настройчик-оператор на шприц машини
Ref.No:
2020/06
Дуранли ЕООД е търговска и производствена фирма в областта на пластмасовите опаковки (бутилки и капачки за бутилиращия бизнес).
Дуранли ЕООД търси кандидат за позицията:

Изисквания:
• Tехническо образование – за предпочитане механика, машиностроене или подобно;
• Работно ниво английски се счита за предимство;
• Опит в производството на пластмасови компоненти чрез шприцоване се счита за предимство;
• Готовност за работа на смени ;
• Умения за работа в екип.
Отговорности:
• Осигуряване нормалното функциониране на машинитe;
• Извършва текущ контрол на изправността на машините и съоръженията;
• Почистване на машините;

Ние ви предлагаме:
• Трудов договор и конкурентно заплащане;
• Мотивиращи социални придобивки;
• Отлични възможности за развитие;
• Въвеждащо обучение;

Ако предложението ни, Ви заинтригува и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни автобиография със снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД, GDPR и подлежат на специален ред на съхранение и защита.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Дата:
14.Октомври.2020
Организация:
Дуранли ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за Дуранли ЕООД може да получите ТУК