Обява
Алфа Консулт България

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Фирма Алфа Консулт България търси да назначи служител за свой клиент - фирма, оперираща в химическата индустрия:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Работи за изпълнение на заложените цели и плановете за продажби чрез активно промотиране на индустриалните покрития в поверения му регион;
• Активно работи за запазването на настоящите клиенти и за привличане на нови такива в поверените му пазари;
• Консултира и презентира продукти, ценови листи, промоции и условия за предоставяне на професионални решения в сферата на индустриалните покрития;
• Води търговски преговори, изготвя ценови оферти, подготвя и сключва договори с клиенти по определени в дружеството стандарти;
• Проследява плащанията от страна на клиентите и осигурява спазването на сроковете и точността на документацията;
• Определя потенциала на пазара и идентифицира възможностите за подобряване на взаимоотношенията с клиентите с цел повишаване на продажбите и удовлетвореността им;
• Следи, събира и анализира данни и информация за конкуренцията на поверените му пазари;
• Регулярно отчита реализираните продажби и резултатите от изпълнение на дейността си.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Търговски опит в областта на лаково-бояджийските покрития - минимум 1 година;
• Средно специално образование за предпочитане с икономическа или техническа насоченост;
• Добри презентационни и комуникационни умения;
• Добри умения за водене на преговори и справяне с възражения;
• Шофьорска книжка- категория В, възможност за интензивни пътувания.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
• Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки;
• Възможност за фирмено обучение и професионално развитие;
• Служебен автомобил и мобилен телефон.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров.

Алфа Консулт БГ-19 ООД с Лиценз № 2892_10.10.2019
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:
Химия, горива и минно дело
Населено място:
Гр. Пловдив
Дата:
4.Февруари.2020
Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК