Обява
Easy Consult

ЕЛЕКТРОМОНТЬОР- Варна
Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент - производствена компания с утвърдени пазарни позиции - търсим да наемем:

ЕЛЕКТРОМОНТЬОР

ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ: ВЕДНАГА

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ: 0882 275 419

От кандидатите изискваме:

- Средно/висше образование в сферата на електротехниката или друго подходящо;
- Професионален опит на същата или сходна длъжност е предимство;
- Минимум трета квалификационна група за електробезопасност;
- Умения за екипна работа, сериозно и отговорно отношение към работния процес.

Вашите отговорности ще са свързани основно с:

- Контрол на изправността на електрическата мрежа и оборудването и определяне на необходимостта от ремонт;
- Извършване на текущи и планови ремонти за отстраняване на технически проблеми;
- Анализиране на резултата на ремонта и изпитване на оборудването след отстраняване на техническата неизправност;
- Работа с измервателни уреди;
- Поддръжка на охладителната система и уредите за нагряване.

Кандидатствайте и можете да получите:

- Дългосрочна работа в утвърдена и модерна компания;
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Фиксирана заплата и ежемесечен бонус - средна заплата след първоначално обучение - 1200-1400 лв. нето.;
- Работа на 12-часови ДНЕВНИ смени при режим 2/2;
- Безплатно хранене в столовата на компанията;
- Добро въвеждащо обучение за всеки новопостъпил.

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция". Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, може да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Работата на Easy Consult се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017, валидно до 02.03.2022 г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1400 до 1800 лева на месец

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Варна
Дата:
13.Юли.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК