Обява

СЛУЖИТЕЛИ ВИЗУАЛНА ИНСПЕКЦИЯ НА ЕЛЕКТРОННИ МОДУЛИ
Сиско Сет Електроникс ООД е водеща немска компания в областта на производството на електронни модули и компоненти. Във връзка с разрастване на дейността си търси да назначи: Служители „ВИЗУАЛНА ИНСПЕКЦИЯ НА ЕЛЕКТРОННИ МОДУЛИ".
Задължения:
- Извършва визуална инспекция на електронните модули;
- Отстранява забелязаните несъответствия.

Ние предлагаме:
- Едномесечно обучение от сертифициран специалист;
- Практически обучения;
- Мотивиращо заплащане с бонусна система;
- Социален пакет - ваучери за храна, карта за градски транспорт, застраховка живот и др;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Специални умения:
- Подходящо техническо образование; - Опит при работа с поялник; - Добра концентрация; - Спазване на трудова дисциплина, технологични и технически правила по време на работа.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:
От 650 до 850 лева на месец

Категория:
Производство
Адрес:
ул. Филип Кутев №7
Дата:
4.Декември.2019
Организация:
Сиско сет Електроникс ООД
Повече информация за Сиско сет Електроникс ООД може да получите ТУК