Обява

ОПЕРАТОР НА МАШИНИ С ЦПУ
Описание
Компанията предлага:

- Работа в стабилна и развиваща се компания;
- Трудов договор;
- Добро възнаграждение;

Описание на позицията:

- Работи на металообработващи машини с ЦПУ;Струг, фреза, нишкова ерозия, обемна ерозия,
плосък шлайф, кръгъл шлайф, машина за лазерно рязане.
- Обработва детайли и отвори с металорежещи машини;
- Разчитане на техническа документация;
- Работа с измервателни инструменти и техника.
Изисквания:

- Средно или висше техническо образование;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство, но не е задължителен.
- Първоначално обучение
- Техническа грамотност за работа с ЦПУ машини и измервателни уреди;
- Отговорност, организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Възможност за работа на две смени;
Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Машиностроене
Населено място:
Гр. Ботевград
Адрес:
жк.Васил Левски 3
Дата:
12.Юли.2019
Организация:
vesiton@abv.bg
Детайли за организацията:
Повече информация за vesiton@abv.bg може да получите ТУК