Обява
Менпауър България ООД

Специалист Производствено Планиране- Пловдив
Manpower е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави, създавайки и предоставяйки услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - водеща международна производствена компания, търсим:

Специалист Производствено Планиране

Изисквания за позицията:
- Висше техническо образование;
- Минимум 3 години опит в областта на производството;
- Опит в производственото планиране и в работата със системи за производствено планиране;
- Отлични аналитични умения;
- Добра компютърна грамотност;
- Добро владеене на английски език.

Основни отговорности:
- Планира, изготвя и проследява изпълнението на производственият график;
- Анализира, планира и следи съвместно с отдел Доставки, за навременното осигуряване на производството с необходимите материали;
- Въвежда и поддържа актуална информация в специализиран софтуер за планиране на производството;
- Дава предложения за подобряване на процесите, свързани с планирането и осъществяването на производственият план;

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
25.Юни.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК