Обява
Easy Consult

Микробиолог в лаборатория- Русе
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Нашият клиент е лаборатория, специализирана в извършването на анализи с цел установяване безопасността и качеството на храните спрямо европейските изисквания. За новоизградения си обект в град Русе търсим да назначим мотивирани специалисти за позицията на:

Микробиолог в лаборатория

От Вас очакваме отговорно отношение към работата, умения за работа в екип, аналитично мислене и висока мотивация!

В допълнение да притежавате:
- Висше образование в релевантна специалност,
- Опит на подобна позиция;
- Компютърна грамотност – MS Office, Internet;
- Участие в акредитация на лаборатория – би се считало за сериозно предимство.

Вашите задължения:

- Извършвате анализ на храни и води по стандартизирани методи, както и пробоподготовка - разреждане и хомогенизиране;
- Подготвяте хранителните среди;
- Отчитате резултати от проведените микробиологични анализи;
- Водите съответната документация.

Ние ще ви предложим:

- Професионална реализация и възможност за кариерно развитие;
- Модерно оборудвана лаборатория;
- Мотивиращо възнаграждение и работа в млад и мотивиран колектив.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатстване".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Биотехнологии
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
9.Октомври.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК