Обява
Gi Group

Мениджър отдел техническа поддръжка и експлоатация
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Ние дефинираме работата като възможност хората да реализират себе си и своите желания. Gi Group създава възможности за работа, които да помагат на хората да навлязат в едно бъдеще, отговарящо на техните нужди и очаквания. В него се спазват принципите на равноправието, безпристрастността, личната безопасност и достойнство.В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности.

Нашият клиент е Retail верига, лидер в продажбата на бързооборотни стоки, която постоянно се развива. За целите на бизнеса, ние търси отговорен, мотивиран професионалист със техническо образование и опит в ръководенето на екипи.

Искате да станете част от успешна и бързоразвиваща се компния ?
Вие сте амбициозна, позитивна и дългосрочно ориентирана личност?
Искате да се развивате в утвърдена компания, която инвестира в служителите си и им дава грижа и сигурност?

Ние търсим точно Вас за позицията Мениджър отдел техническа поддръжка и експлоатация

Изисквания:

- Висше техническо образование;
- +5 год. Опит като инженер/техник поддръжка на търговски сгради;
- +3 год. Опит на ръководна позиция;
- Добри познания на процесите по ремонт и поддръжка, като стандарти, технология, детайли;
- Отлични умения за ефективна комуникация, високи нива на отговорност;
- Английски език;
- Умения за работа с програмните продукти от пакета на MS Office и Auto Cad;
- Организационни и ръководни качества, умения за работа в екип;

Отговорности:

- Управление на техническата дейност на обектите;
- Планиране и контролиране ремонтните дейности, дейностите по поддръжка и графиците на работа на екипите;
- Контрол на всички дейности на екипите по поддръжка и ремонт;
- Организиране и контрол на конкурси по сключването на договори с компании подизпълнители и доставчици;
- Следене за изпълнението на проектната документация;
- Ръководене на всички дейности, свързани с поддръжката и ремонта на сградите - техническа поддръжка, пожарна безопасност, енергиен мениджмънт и др.;
- Носене на отговорност пред службите за Пожарна и аварийна безопасност;
- Координиране на задачите и екипите с цел осигуряване на ефективна работа;
- Ръководене на всички дейности, свързани с поддръжката и ремонта на сградите - техническа поддръжка, пожарна безопасност, енергиен мениджмънт,
- Планира, организира и ръководи цялостната дейност по управление на сградния фонд;

Нашето предложение:

- Отлично възнаграждение;
- Възможност за работа в утвърдена компания;
- Възможност за професионално развитие и реализция;
- Екип от професионалисти и отлични условия на труд.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Техническо

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Инженерни дейности
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
15.Ноември.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК