Обява
Coca-Cola HBC Bulgaria AD

Специалист КИП и А
Описание
Ти си нашата тайна съставка?
НАШИЯТ ЕКИП

Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Експлоатация на електрическата част и КИП и А на съоръженията, пряко свързани с производствения процес и производствените линии;
- Поддръжка на електрическата част на оборудването и КИП и А в работоспособно и безотказно състояние с цел ефективно използване на производствените линии и високо качество на произведения продукт;
- Реализиране на нови проекти за оптимизиране на параметрите и софтуера на производственото оборудване;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно техническо образование, специалност Електроника и/или Автоматизация на производството;
- Опит/познания в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи за електрозадвижвания;
- Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност, съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до и над 1000 V;

ПРЕДИМСТВА:

- Висше инженерно образование;
- Опит в поддръжката и обслужване на КИП и А на производствени линии и спомагателно оборудване в областта на хранително-вкусовата промишленост;
- Умения/познания за работа със софтуер за PLC и HMI (Siemens, Allen Bradley);
- Владеене на английски език е предимство;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
- Запознаване с най-добрите практики в областта поддръжка и обслужване на КИП и А на производствени линии;
- Организиран служебен транспорт, съобразен със смените;
- Пакет от социални придобивки, сред които: дневна сума за храна, фирмено работно облекло, допълнително здравно осигуряване и др.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на следващия етап в процеса по подбор.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Костинброд
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
5.Март.2019
Повече информация за Coca-Cola HBC Bulgaria AD може да получите ТУК