Обява
Менпауър България ООД

КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ – ДИГИТАЛИЗАЦИЯ НА БИЗНЕС ПРОЦЕСИ- София
Описание
Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

За наш доверен партньор – водеща индустриална компания, търсим отговорен и силно организиран кандидат за позиция:

КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ – ДИГИТАЛИЗАЦИЯ НА БИЗНЕС ПРОЦЕСИ

Кратко описание:

Имате ли страст към управлението на проекти? Търсите ли предизвикателства и възможности за развитие? Ако отговорът е "да", тогава сте точната личност за нас! Ние търсим Координатор Проекти, който да се присъедини към нашия екип и да подкрепи успешното изпълнение на ключови за организацията проекти в областта на дигитализирането на бизнес процеси.

Отговорности:
Познава и анализира основните бизнес процеси в дружеството и участва с предложения за тяхното оптимално дигитализиране;
Координира дейностите по управление на проектите за дигитализация, ресурсите, оборудването и информацията според документирания обхват, график и бюджет;
Проследява изпълнението на задачите на вътрешните екипи и подпомага управлението на графика.
Поддържа цялостна проектна документация, вкл. изготвя доклади за напредъка по проекти;
Комуникира със заинтересованите страни за събиране и документиране на изискванията за промени в бизнес процесите с цел тяхната дигитализация и възникващи нужди от промяна в хода на изпълнението им;
Анализира рисковете и възможностите по проектите, идентифицира и се справя с възникващите проблеми;
Подкрепя оперативната дейност на Директор Информационни технологии и дигитализация.

Изисквания и умения:
Бакалавърска степен по бизнес администрация, икономика, техническа или сродна област;
Минимум 2 години опит в ролята на Координатор Проекти или подобна;
Опит в моделирането на бизнес процеси, анализ, оптимизация и дигитализация;
Отлични комуникативни способности;
Способност за изготвяне и интерпретиране на графици и планове за действие;
Солидни организационни умения и ефективно управление на времето;
Инициативност;
Отлични умения за работа с различни заинтересовани страни и в екип;
Ниво на английски - B2 или по-високо;
Владеене на MS Office - Word, Excel, PowerPoint;
Познания по Microsoft Project и Microsoft Planner са предимство;
Познаване на ERP системи е предимство;
Сертификация PMP / PRINCE2 е предимство.

Компанията предлага:
Конкурентно заплащане;
Допълнителни бонуси за индивидуално представяне;
Богат пакет социални придобивки, включващ ваучери за храна, здравна застраховка и др.;
Динамична работна среда;
Работа по значими и стойностни проекти;
Подкрепа от утвърдени експерти;
Възможности за професионално развитие и обучение;
Топ офис локация в центъра на града.

Ако споделяте нашата страст към ефективно управление на проекти и процеси, чрез които развиваме и надграждаме дейността си, търсите стабилност и предизвикателства, изпратете своето CV.

Станете част от прекрасен екип и създавайте заедно успешна история!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК