Обява
Менпауър България ООД

Производствен директор- Ловеч
Описание

Производствен директор
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Отговорности:
Съставя план на производството съгласно изискванията на търговския отдел;
Организира надлежния ход на производството спрямо задачите, заложени в плана за производството за календарната година;
Изготвя месечни, тримесечни и годишни анализи;
Осигурява подходящи работни условия за подчинените си служителите;
Осигурява спазването на действащите закони и наредби за производство в хранително-вкусовия сектор;
Осигурява комуникация с професионалните съюзи, свързани с производството на напитки и суровини, които дружеството използва в производството;
Осигурява и напълно отговаря за хода на дружеството, свързан с техническите въпроси;
Изготвя план за подготовка на поточната линия и контролира изпълнението му;
Изготвя план за инвестиции в строителни дейности и машини; осигурява разрешения за строителство и т.н.
Води производствено-технически паспорти и упътвания за използване, които редовно актуализира;
Осигурява обучение на служителите в дружеството;
Отговаря за дейностите, свързани с пожарната безопасност и превенция от пожар.

Компанията предлага:
Редовно работно време;
Много добро възнаграждение базирано на вашите умения и опит;
Осигуровки на пълната заплата;
Шанс да приложите целия си инженерен опит и да създадете нови инициативи за подобряване на техническите процеси;
Получавате уникална възможност да управлявате текущите и предстоящите технически инициативи на лидер на световния пазар;
Фирмено обучение, осигуряващо възможност за професионално развитие;
Ваучери за храна.
В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Ловеч
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
6.Декември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК