Обява
Gi Group

ЮРИСКОНСУЛТ -София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Ние дефинираме работата като възможност хората да реализират себе си и своите желания. Gi Group създава възможности за работа, които да помагат на хората да навлязат в едно бъдеще, отговарящо на техните нужди и очаквания. В него се спазват принципите на равноправието, безпристрастността, личната безопасност и достойнство.В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности.

Нашият клиент е Retail верига, лидер в продажбата на бързооборотни стоки, която постоянно се развива. За целите на бизнеса, ние търси отговорен, мотивиран специалист с опит в сферата на Търговски закон, Кодекс на труда, ЗЗБУТ както и опит в гражданското право и процес.

Искате да станете част от успешна и бързоразвиваща се компния ?
Вие сте амбициозна, позитивна и дългосрочно ориентирана личност?
Искате да се развивате в утвърдена компания, която инвестира в служителите си и им дава грижа и сигурност?

Ние търсим точно Вас за позицията ЮРИСКОНСУЛТ

Изисквания:

- Висше образование със специалност „Право”, с придобита юридическа правоспособност;
- Професионален опит и знания в областта на търговското,трудовото право, както и опит в гражданското право и процес. – минимум 5г.;
- Отлични умения за ефективна комуникация, високи нива на отговорност;
- Адаптивност, умение за работа в оперативна самостоятелност и гъвкавост;
- Спазване на зададени срокове, внимание към детайлите;
- Добра компютърна грамотност – MS Office, Internet.

Отговорности:

- Извършва цялостно правно обслужванеи активно юридическо съдействие за целите на бизнеса;
- Представлява компанията пред държавни контролни органи във връзка с извършване на проверки по спазване на действащото трудово законодателство, санитарно – хигиенни изисквания и др;
- Преглежда, съгласува, структурира и преструктурира договори, споразумения, анекси;
- Разработва правни становища, съвети и мнения по въпроси свързани с дейността на компанията;
- Осъществява правно представителство и защита на интересите на компанията;
- Участва в подготовка и разработка на правила, процедури и образци на документи;
- Изготвя справки, анализи и отчети.

Нашето предложение:

- Отлично възнаграждение;
- Възможност за работа в утвърдена компания;
- Възможност за професионално развитие и реализция;
- Екип от професионалисти и отлични условия на труд.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Право

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Правни и Юридически услуги
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
10.Юли.2020
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК