Обява
Gi Group

ШЛОСЕР- София
Описание
ШЛОСЕР
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка

- Ако за Вас е важно да работите в компания, която цени служителите си?
- Ако търсите висок стандарт и отлични условия на работа?
- Ако Вашето желание е перспективна, сигурна и дългосрочна работа, възможност за кариерно развитие и професионално израстване?

Отговорихте с „Да“?

То тогава, ние Ви предлагаме:

*отлични условия на труд *осигурен транспорт *професионално отношение

За наш клиент – Немска компания, световен лидер в производството на машини, търсим да назначим: ШЛОСЕР

Отговорности свързани с позицията:

Работи на автоматична лентроотрезна машиа;
Подпомага дейността на операторите при зачистването на фаски;
Извършва финни довършителни дейности по детайлите;
Подрежда и поддържа инструментите на работното място;
Работи бормашина, преса и друг тип ръчни металообработващи машини;
Извършва довършителни дейности по готовата продукция и я подготвя за изпращане.
Поддържа изрядна чистота на работното място.

Вашия профил:

Завършено средно техническо образование;
Професионален опит в машиностроене и/или производство като шлосер – мин. 1 година;
Умения за работа с техническа документация (разчитане на чертежи) - е предимство;
Умения за работа в екип.
Отговорност към поставените задачи.

Нашето предложение:

Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна Немска компания;
Организиран служебен транспорт от/ до работното място;
Въвеждащо теоретично и практическо обучение;
Работа с машини, инструменти и оборудване от най-висок клас;
Трисменен режим на работа от понеделник до петък (8 часови смени);
Отлично стартово възнаграждение;
Изрядни трудово- правни отношения;
Възможност за професионално развитие;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1445 до 0 лева на месец

Категория:
Производство
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
22.Ноември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК