Обява
Gi Group

ТЕХНИК, МЕХАНИК- Пазарджик
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – компания създадена да предоставя усъвършенствани и персонализирани складови, логистични и производствени решения за вашия бизнес – търсим да назначим отговорни и мотивирани личности на длъжността: ТЕХНИК, МЕХАНИК

Отговорности:

-Извършване на планирана профилактика ниво 1 на работещите шприц форми – гресиране на подвижни колони и елементи на работещия инструмент, разконсервиране с почистващи препарати, отстраняване на застоели греси и други смазки, отстраняване на корозии и т.н;

-Локализира и отстранява текущо възникнали повреди във формите и инструментите;

-Почистване и подреждане на самата машина в зоните, до които има достъп;

Изисквания:

-Средно образованине / техническото се счита за предимство/;
-Трудов опит на сходна длъжност се счита за предимство;
-Добри познания по устройство и работа на ерозийни машини се счита за предимство.

Компанията предлага:

-Работа в модерно предприятие;
-Въвеждащо обучение;
-Осигурен транспорт;
-Петдневна работна седмица / от 08:00 до 17:00 часа/;
-Ваучери за храна.

Кандидатстване:

Изпратете своята автобиография като кандидатствате по тази обява. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз №2348 от 18.09.2017 (безсрочен).

Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Производство
Населено място:
Гр. Пазарджик
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
20.Март.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.