Обява
Gi Group

Химик контрол на качеството/входящ контрол- София
Описание

Химик контрол на качеството/входящ контрол
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Ние дефинираме работата като възможност хората да реализират себе си и своите желания. Gi Group създава възможности за работа, които да помагат на хората да навлязат в едно бъдеще, отговарящо на техните нужди и очаквания.

Искате ли да станете част от екипа на водеща компания във фармацевтичната индустрия. Компания разполагаща с най-съвременна и модерна база до момента на пазара. Предлагаща грижа и отлични условия на труд за своите служители.

За нуждите на компанията, търсим:

Химик контрол на качеството

Предлагаме:
Отлични условия на труд в модерно производство и лаборатория;
Трисменен режим на работа - първа, втора и нощна смяна;
Компанията осигурява транспорт до работната база;
Трудов договор и пълни социални и здравни осигуровки,
Възможност за развитие;
Подсигурено работно облекло;
Подаръчни ваучери, застраховки и бонуси.

Изисквания:
Висше образование, специалност Химия, Микробиология или Биология
Професионален опит в лаборатория или производство на фармацевтични продукти;
Много добра компютърна грамотност – MS Office, Internet;
Владеенето на английски ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип.

Отговорности:

Взима проби и осъществява изпитвания от входящи суровини;
Взима участие в изготвяне на спецификации за опаковачни материали;
Следи за правилното използване на лабораторната апаратура;
Изготвя протоколи от извършените изпитания;
Отговаря за спазване на вътрешния трудов ред.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Химия, горива и минно дело
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
22.Ноември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК