Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Оператор в оптично производство- Пазарджик
Описание
Оператор в оптично производство
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, лидер в оптичното производство, търсим да назначим:

Оператор в производство

Основни задължения:
Настройва машина /координатни системи, инструменти, приспособления/;
Управлява и контролира фреза с ЦПУ;
Следи контролно – измервателни уреди, осигуряващи точност на детайлите;
Разчитане на конструктивна документация;
Обработва детайли с различни повърхнини.
Изисквания:
Техническо образование - задължително;
Опит в производство е предимство;
Умение за работа в екип;
Отговорност, лоялност, точност.
Компанията предлага:
Трудов договор с пълни осигуровки;
Редовно работно време;
Поети транспортни разходи;
Възможност за развитие;
Отлични условия на труд.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пазарджик
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
3.Октомври.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК