Обява
Нютън Денюб ЕООД

Секретар Офис
Ref.No:
0260818
Описание
• Описание
Търсим компетентен помощник в офиса, за да помогнем при организирането и управлението на ежедневните административни операции на фирмата. Идеалният кандидат ще бъде отговорен и способен да изпълнява разнообразни задачи.

• Отговорности
Поддържане на телефонни обаждания към доставчици във връзка с поръчки по изпълнение на проекти.
Създаване и актуализиране на записи в таблици, осигуряващи точност и валидност на информацията.
Поддържане и изготвяне на документация по проекти като се използва пакета за текстообработка, като например Microsoft Word и копиране.
Работа с изходяща или входяща кореспонденция (електронна поща, пакети и т.н.) използвайки система за електронна поща (например Outlook).
Фотокопиране и отпечатване на различни документи

• Изисквания
Опит като помощник в офис или в друга подходяща административна роля
Отлично Познаване и работа на компютърнa системa Microsoft Excel
Работно познаване на офис оборудване и клавиатура с латински букви.

Телефон за връзка : 02 444 41 12
Лице за контакт : г-н Сордие
Адрес за кандидатстване на място: ул. Гео Милев 160, кв. Слатина, София
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 1100 до 1400 лева на месец

Категория:
Металургия и минно дело
Адрес:
1574 София ул.Гео Милев № 160
Дата:
1.Август.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Нютън Денюб ЕООД може да получите ТУК