Обява
Gi Group

РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО- Стара Загора
Описание
РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО
Искаш ли да работиш в международно утвърдена компания, с модерна производствена база? Предлагаме отлични условия на труд, осигурен транспорт и трисменен режим на работа.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент - международна производствена компания, специализирана в щанцоването на висококомплексни продукти и в производството на монтажни групи, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО

Предлагаме:
Работни места, подходящи за жени и за мъже;
Редовно възнаграждение и коректни трудови отношения;
Допълнителни социални придобивки;
Осигурено работно облекло;
Трисменен режим на работа от понеделник до петък (8 часови смени)
Въвеждащо обучение;
Организиран служебен транспорт до работното място.
От теб се изисква:
Завършено средно образование;
Отговорност, лоялност и изпълнителност ;
Сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;
Умения за работа в екип;
Готовност за непрекъснато обучение и усъвършенстване;
Технически познания и опит в производствена среда се считат за предимство.
Твоите отговорности са:
Използване на компоненти и монтажни възли ,съгласно инструкциите;
Сглобяване на детайли,спазвайки изискванията за правилни връзки между компонентите;
Спазване на изискванията по качество според указанията и инструкциите;
Окачествяване на детайли и изделия, базирани на техническата документация, утвърдени мостри и допълнителни изисквания на компанията;
Спазване изискванията за качество и срок;
Подпомагaне други допълнителни дейности според нуждите на процеса.

Ако имаш интерес към предложението ни, моля, изпрати актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Стара Загора
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК