Обява
Gi Group

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО- Пазарджик
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е специализиран в управлението на отпадъци от опаковки - лидер в рециклирането на пластмаса в България.

Във връзка с развитието на дейността, компанията търси да назначи мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Основни отговорности:

- Отговаря за организирането и контрола на производствения процес;
- Отговаря за разпределянето и контролирането на задачите по работни линии в отдела;
- Контролира правилната експлоатация на инсталациите и оборудването;

Изисквания:

- Средно образование – техническо такова ще се гледа с предимство;
- Добро владеене на MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
- Английски език, ще се счита за предимство;
- Изпълнителност и отговорност;
- Умение за работа в екип;
- Добри организационни и комуникативни умения.

Компанията предлага:

- Възможност за професионална реализация;
- Коректност, разбиране и добро отношение;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Рабона на смени / 2 дневни смени с продължителност 12 часа; 2 нощни смени с продължителност 12 часа ; 4 дни почивка/
- Ваучери за храна в разме на 100 лв;

Ако припознаваш себе си на тази позиция, тогава бихме се радвали да получим твоята кандидатура!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пазарджик
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК