Обява
Менпауър България ООД

Инженер - конструктор- София
Ref.No:
MVP
Описание
Инженер - конструктор
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен международен клиент – мотивиран човек на длъжност:

Инженер - конструктор.

Основни отговорности:

- проверява готови проекти и ги подготвя за пускане в производство;
- изготвя детайлни проекти, скици и технически задания;
- работи по усъвършенстване на вече съществуващи модели с цел подобряване на техните характеристики;
- прави изчисления на детайлите, възлите и схемите и предава в завършен вид конструктивната документация;
- участва в разработването на конструкторски и текстови документи в процеса на разработване и производство на изделието;
- разработване на нови изделия, подготовка за производство (работни чертежи, справки за необходими материали, подаване на файлове за лазерно рязане и други подобни) , разчитане на чертежи от запитвания.

Основни изисквания:

- висше техническо образование, степен инженер;
- владеене на работно ниво на английски език;
- комуникативни умения и способност за работа в екип;
- стремеж и умения за повишаване на образованието и професионалната квалификация;
- знания по технологичните процеси в производството;
- умения за проектиране на метални конструкции, изработка на чертежи, спецификации и монтажни схеми. Проектиране и изчертаване на 3D модели, снемане на размери от обект;
- Счита се за предимство владеенето на Inventor и Solidworks.

Предлагаме:

- трудов договор на пълно работно време;
- входящо и текущи обучения;
- много добро възнаграждение;
- работа в енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
- участие в разработката и/или изпълнението на различни по сложност проекти;
- възможност за развитие и професионална реализация;
- възможност за студенти и хора без опит;
- социални придобивки.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Инженерни дейности
Инженери
Адрес:
кв. Гара Искър
Дата:
9.Октомври.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК