Обява

Акаунт мениджър
Optimysticа е компания, развиваща се в сферата на онлайн и SEO маркетинга, както и в постигането на оптимистични резултати за всеки един бизнес от 2006 г. Optimysticа извежда сайтовете на клиентите си на първо място в Google, с цел да увеличат значително продажбите си.
Оptimystica е помогнала над 300 компании, да се изкачат на челни места в най-голямата търсачка в света Google, превръщайки ги в най-влиятелните фирми в интернет за техния бранш.
Вие обичате да сте победители? Ориентирани сте към резултатите и искате вашата компания да е динамична, отворена и развиваща уменията на своите служители? Станете част от екипа на Optimystica!

Във връзка с разширяването на екипа на компанията, търсим акаунт менижър

Основни отговорности:

- управление на проекти в компанията;
- координация и комуникация с всички участници в проекта;
- водене на отчети с резултати по всеки проект;
- поддържане и попълване на нужната документация по отделните проекти.

Изисквания:

- умение за подреждане на приоритети и спазване на срокове;
- аналитично мислене, организираност и възможност за самостоятелна работа;
- активност и ориентираност към резултатите, оперативност;
- отлични комуникационни умения;
- отличен български правопис и граматика;
- много добро владеене на английски език.

Какво предлагаме на бъдещия ни колега?

- атрактивно заплащане;
- развитие и подкрепа в професионален план;
- работа в млад, енергичен и амбициозен екип;
- постоянен дългосрочен ангажимент.

Кандидатствайте още днес и оптимизирайте и собствената си кариера!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Служители

Категория:
Медии
Маркетинг
Дигитален маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. София
Адрес:
hr@franchising.bg
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Franchising BG
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители