Exclusive
ИНВЕСТОР.БГ АД

ACCOUNT MANAGER за телевизия, принт, радио
Investor Media Group e водеща медийна компания в България. Групата включва най-богатото портфолио от услуги на българския пазар.
Част от портфолиото са двата телевизионни канала Bulgaria On Air и Bloomberg TV Bulgaria, радиоверига с национално покритие и авторитетните принт издания Bulgaria ON AIR The Inflight Magazine и Bloomberg Businessweek Bg.
Във връзка с разширяване на търговския си отдел, компанията търси да назначи ACCOUNT MANAGER за телевизии, принт, радио и представяне на специални проекти.

Какво представлява позицията?

- Привличане на нови клиенти и работа с потенциални, чрез уреждане на срещи с цел продажба на реклама.

Основни отговорности и задължения:

• Изготвя търговски оферти и презентации.
• Представя цялостното портфолио, преговаря и разширява каналите на продажба.
• Открива и идентифицира нови клиенти и анализира техния потенциал.
• Участва в продажбата на „специални проекти“ и събития.
• Грижи се клиентите на медийната група да получават най-високо ниво на облужване.
• Формира клиентска база и навременно внася промени в нея.
• Развива добри взаимоотношения с рекламодатели и агенции по отношение на заявени от тях кампании.
• Активно участва в постигането на личните си финансови резултати (таргети)
• Отговаря за събиране на вземанията.
• Отчита и управлява дейността си чрез CRM
• Инициативност, гъвкавост и самостоятелно решаване на проблеми.
• Отлични компютърни познания MS Office, Internet, база данни.
• Работен английски език.

За предимство ще се счита:

• Опит на подобна позиция и интереси в областта на продажбата на телевизионна, радио и печатна реклама.
• Висше образование (икономическо).
• Аналитични и организационни умения.
• Умения за работа в екип и динамична среда.
Ние предлагаме
• Приятелска и позитивна работна среда
• Стимулираща бонусна схема
• Място, където можете да научите много
• Място, където можете да получите много, според Вашите постижения
• Среща с нови предизвикателства и възможност за растеж

Ако отговаряте на изискванията, моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона кандидатствай.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване на процедурите регламентирани в ЗЗЛД.

Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Медии
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София 1540, бул. Брюксел 1
Дата:
2.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК