Обява
VIVACOM

Ръководител екип, Поддръжка на енергийно оборудване – Регион София
Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Фокусирани сме върху работата в екип,фирмената култураи възможностите за кариерно развитие на всеки наш служител.

Ако обичате динамичната работна среда и предизвикателствата, мотивиран сте, а успехът в Ваша цел - нашата обява е точно за Вас!

КАКВИ ЩЕ СА ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?
Извършване на дейности по поддръжката на енергийните системи, осигуряващи токозахранването на телекомуникационните съоръжения на клиентите и партньорите на компанията в определения регион и осъществяне на методическо и оперативно ръководство на екипа
Участие в инсталирането, тестването и приемането на софтуерни и хардуерни промени в техническото оборудване
Отговорност за поддържането на показателите за качество в изискваните нива
Участие в обслужването на технологичните съоръжения и инсталации в обектите на поверения му район и координира дейността, като съдейства за изготвянето на графици и изисквания за качественото и своевременно изпълнение на годишните периодични профилактики

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?
Висше образование, степен бакалавър, специалност в сферата на Енергетиката, Телекомуникациите, Информационните технологии или Електрониката
Отлични познания за работата с токозахранващи устройства, специализирани уреди за електрически измервания, UPS и инвертори, акумулаторни батерии, генератори и системи за управлението им, защити от пренапрежение, електроразпределителни уредби за средно и ниско напрежение и за спецификата на оборудването по електрозахранването на мрежата
Много добри познания по измерване на заземителни съоръжения, климатична, пожароизвестителна и охранителна техника
Минимум 1 година опит в поддръжка на електрически съоръжения и останалото спомагателно оборудване в обектите
Опит в управление на екип
Добро владеене на английски език- писмено и говоримо
Много добри умения за работа с MS Office приложения и работа със специализиран софтуер
Свидетелство за правоуправление на МПС- кат. Б с чисто досие

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ?
Конкурентно възнаграждение
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване, Ваучери за храна, Vivacom услуги на преференциални условия, Ваучер за закупуване на мобилно устройство и други.

КАК ДА КАНДИДАТСТВАТЕ?
Моля, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ПРИКАЧИТЕ автобиография за позицията ПРЕДИ ДА натиснете бутона „Кандидатствай”.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

БТК EАД, с ЕИК 831642181 е администратор на лични данни с рег.№ 0014414. Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закон за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК EАД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели, както и да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
Цариградско шосе 115И
Дата:
25.Ноември.2021
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК