Обява
Менпауър България ООД

Експерт бизнес развитие, направление временна заетост - София
Представете си, че работите за една от най-уважаваните и етични компании в света. В култура, в която можете да допринесете, да решите проблеми и да приведете собствените си идеи напред. Готов ли сте? Във връзка с развитие на бизнеса на "Менпауър Груп" в направление временна заетост ви каним да се присъединете към нашия екип на позиция:

Експерт бизнес развитие, направление временна заетост

"Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Какво очакваме от Вас:

• Желание за работа с много и разнообразни клиенти;
• Желание за покриване нуждите на развиващия се пазар за временна заетост;
• Хъс за покриване на резултати;
• Проактивност за предлагане на различни решения спрямо нуждите на клиента;
• Интерес и/или опит в областта на трудово-правните взаимоотношения;
• Безупречно внимание към детайла;
• Изобретателност и динамика;
• Готовност да пътувате;
• Английски език на много добро работно ниво.

Какви ще са Вашите отговорности?

• Контролиране и подпомагане изготвянето на оферти към клиентите;
• Контролиране и подпомагане подготовката на договори за продажба на услуги;
• Анализиране предстоящи нужди на клиентите;
• Установяване и поддържане на взаимоотношения с корпоративни клиенти и работодатели;
• Организиране и участване в презентации пред персонала на подбрани работодатели;
• Идентифициране на потенциални клиенти и установяване на трайни взаимоотношения по отношение на временна заетост и другите продукти на компанията;
• Участие в процеса по установяване на трайни взаимоотношения със съществуващи и нови работодатели.

Кой е перфектният кандидат за нас?

• С магистърска или бакалавърска степен по бизнес администрация, маркетинг;
• С професионален опит на подобна позиция;
• С отлични умения за управление на времето и определяне на приоритетите при работа с клиенти и спазване на кратки срокове;
• С отлични комуникативни и търговски умения;
• С екипен дух, иновативност, отговорност и ангажираност.

Тази позиция изисква владеене на Microsoft Word, Excel, PowerPoint. Необходимо е и допълнително владеене в CRM. В допълнение - познания за електронна поща (Outlook), календар на Office365, Yammer

Ако сте аналитичен, отговаряте на критериите и смятате, че можете да се изправите пред предизвикателството, моля, изпратете Вашата автобиография. Конфиденциалността Ви е гарантирана. Ще бъде осъществен контакт само с подходящите кандидати.

Благодарим!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
16.Юли.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК