Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Маркетинг Асистент с немски език
Наш клиент е международна компания, пазарен лидер на немския и европейски пазар за обувки и аксесоари.
Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

За тях в момента търсим кандидат за позиция Маркетинг Асистент с немски език за централния им офис в гр. София.

Основни задължения:

• Активна комуникация с вътрешни и външни партньори на фирмата в страната и чужбина;
• Планиране и организиране на маркетингови кампании и събития;
• Подготовка и превод на рекламни материали, каталози и брошури;
• Мониторинг на пазара.

Компанията предлага:

• Много добро стартово възнаграждение,
• Стандартно работно време,
• Социален пакет- ваучери за храна и други материални придобивки,
• Възможност за дългосрочна работа в утвърдена немска компания,
• Предоставяне на обучения за сметка на работодателя.

Изисквания:

• Завършено висше икономическо образование;
• Отлично владеене на немски и английски език;
• Интерес към маркетинга и умение за работа с In Design, Photoshop ще се счита за предимство;
• Умение и желание за работа в екипна и динамична среда;
• Много добри организационни умения.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Маркетинг
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
28.Януари.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК